Dārzi, kas iedvesmo. 2021.gada 7.augusts, papildgrupa 8. augusts. 
1.diena. Izbraukšana no Alsungas 5.30. Kuldīgas 6.00, Saldus 6.50, Dobeles 7.35, Jelgavas 8.05.
Valentīnas ziedu dārzs. Valentīna savā dārzā daudzu gadu laikā ir ieguldījušas milzīgu enerģiju un lielu mīlestību. Tas ir arī augstu novērtēts – pie viņas viesojies TV raidījums “Mans zaļais dārzs”, guvusi atzinību žurnāla “Dārza pasaule” konkursā un apskatīts žurnāla “Ievas Dārzs” publikācijās.
Dzintras kundze ne vien ir radījusī pasakainu skaistuma oāzi, bet arī lasa lekcijas puķu draugiem, kā labāk un pareizāk veidot savu sapņu dārzu. Dzintras kundze mums ne tikai izrādīs savu lolojumu, bet arī pastāstīs kā rūpēties par puķēm. Mūs gaida arī kafija un tēja viesmīlīgās dārznieces īpašumā.
Ināras dārzs veidots kā dabisks un gleznieciski skaists sajūtu, iedvesmas un fantāzijas dārzs. Priežu meža ieloka ieskauts, tas itin kā saplūst ar vidi: to nenorobežo nekādi žogi, daži stādījumi brīvi ietiecas mežā, savukārt meža iemītnieki – stirnas, lapsas un āpši – Ināras dārzu uztver kā savu teritoriju un ir te bieži viesi. Šis dārzs katru vasaru uzplaukst citādāks. Dominējošie augu un ziedu toņi ikreiz atspoguļo saimnieces noskaņojumu plānošanas brīdī. Ināras dārza favorītes neapšaubāmi ir daudzveidīgās graudzāles, kas izskatās gleznaini gan vasarā, gan rudens miglā, gan apsarmojušas, gan viegli piesnigušas. Protams, dārzā atrodams vēl daudz kas cits – no krāšņas peoniju kolekcijas līdz kokveida papardēm .Sava vieta ierādīta arī ūdenim. Lai arī dārzs atrodas ezera krastā, te ierīkoti vēl divi mākslīgi baseini ar ūdensrozēm un zivtiņām, kā arī miniatūrs purva modelis. Nominācijas „Latvijas skaistākais dārzs” īpašniece.
Pusdienu pauze Rāmkalnos. Iespēja nopirkt kādu našķi mājniekiem.
Inčukalna Velnala ir nostāstiem apvīta ala, kas tumšajā dziļumā glabā daudzus noslēpumus... Sena teika vēsta, ka tajā dzīvojis pats velns! Arī pašas Velnalas noskaņa ir neparasta. Tās iekšpusē vienmēr dzirdams kluss pazemes ūdens tecējums un valda noslēpumaina pustumsa. Šķiet, ka ala nevēlas atklāties svešām acīm!
Pusotru hektāru lielais Astrīdas un Andra daiļdārzs rada neviltotu apbrīnu ikvienam. Kā atklāj saimniece, vienā no pēdējām apgaitām dārzā viņa spējusi atrast teju 300 dažādas hortenziju šķirnes, taču, lai visas apskatītu, starp iekārtotajām takām un dobītēm noteikti jāklīst visu dienu. Šis ir stāsts par neatlaidīgu darbu un mīlestību pret augiem, kurus saimnieki apkopj ar diviem roku pāriem vien. Mūsu labsajūtai čaklā kundze būs sarūpējusi arī kafiju un tēju.
Ceļazīmes cena 30 euro
Papildus izdevumi.
Valentīnas ziedu dārzs 5 euro
Dzintras ziedu dārzs, kafija, tēja, kāds našķis 5 euro
Ināras dārzs 3 euro
Astrīdas un Andra dārzs 3 euro