No Alpu pļavām līdz ledājam kalnu virsotnē. 2021.gada 4.-10.jūlijs. 
1.diena. Izbraukšana no Kuldīgas 4.00, Saldus 4.50., Jelgavas plkst.6.10, Rīgas plkst.6.00.
Brauciens cauri Polijai.
Naktsmītnes Polijā ar brokastīm.
2. diena. Gleznainais Gmundenes ezers ir Austrijas dziļākais kalnu ezers, kura krasti robežojas ar stāvu klints sienu.
Traunsee salā uz ūdens stalti slejas Orth pils, kurā ir filmēti daudzi Vācijas un Austrijas televīzijas seriāli. Astoņus gadus te tika filmēts seriāls "Schlosshotel Orth" stāsts par skaistu mīlestību līdz kāzu dienai. Joprojām šo seriālu skatās tūkstošiem cilvēku, kas labprāt dodas uz pili pa 123 metru garu koka tiltiņu lai izbaudītu redzētās vietas uz ekrāna realitātē.
Aptuveni 1020. gadā Benediktiešu mūķenes uzcēla Marijas Kronēšanas vecāko sieviešu klosteri Augšaustrijā. Baznīca pati tika uzcelta tikai pēc liela ugunsgrēka 1632.
Dievnamā atrodas neparasti greznā Zvejnieku kancele ar neskaitāmām sakrālās mākslas skulptūrām.
Nakts viesu namā kalnu ciematiņā Bad Gastein ar brokastīm.
3.diena. Ar panorāmas autobusiem cauri akmens tuneļiem, garām kalnu ūdenskritumam brauksim uz Eiropas lielāko atvērto pacēlāju , kas mūs aizvedīs līdz Kaprunas dambim 2040metru augstumā.
Kaprunas kalnu rezervuāri atrodas augstu kalnos aptuveni 2000 metru augstumā. Kalnu rezervuārus ieskauj fjordi ar trīs tūkstošu metru augstām Alpu virsotnēm. Tas ir milzīgs tehnikas sasniegums, kas tika realizēts Alpu kalnos. Dosimies pastaigā pa grandiozā dambja sienām, kur valda neparasts klusums, ko pārtrauc tikai kalnu ērgļa kliedzieni.
Sigmunda Tuna aiza. Pirms apmēram 14 000 gadiem Kaprunas ielejā bija liels ledājs. Lēnām virzoties lejup uz ieleju, ledājs kusa un milzīgais ūdens spēks cietajā kaļķakmens klintī izveidoja sev ceļu- Sigmunda Tuna aizu
Kaprunas pils tika uzcelta 12.gadsimtā un tā joprojām izstaro viduslaiku atmosfēru. Pils tika celta, kā cietoksnis un Austrijas bagāto dzimtu statusa simbols. (pils apskate no ārpuses)
Zel am See pilsētiņa atrodas pie kalnu ieskauta ezera. Te ik uz soļa izjūtams dabisks miers starp kalniem, kas pārsniedz 3000 metru augstumu, Alpu pļavām un šaurām pilsētiņas ieliņām, kas slīgst ziedu paklājos…
Nakts viesu namā kalnu ciematiņā Bad Gasteinā ar brokastīm.
4.diena. Grosgloknera panorāmas ceļš-viens no skaistākajiem augstkalnu ceļiem pasaulē. No ziedošām Alpu pļavām, smaržīgiem mežiem, varenām klintīm līdz mūžīgam sasalumam kalnu virsotnēs. Jūs sagaida burvīgs dabas baudījums.
Pasterces ledājs. No skatu platformas vērosim šo pēdējo neizkusušo ledāju burvību, kas kopā ar vēl citiem 40 šļūdoņiem veido Grosgloknera biezo ledus kārtu, kas klāj 40 kvadrātkilometru lielu platību un ir viens no pēdējiem ledājiem Eiropā.
Felsentrherme - pelde un relaksācija karstajos kalnu minerālūdens avotu baseinos, kas atrodas kalnu pakājē. Gašteinas ielejas termālo ūdeņu brīnumainās spējas jau viduslaikos aprakstījis slavenais ārsts un filozofs Paracelzs. Karstie termālie ūdeņi, kurus patērē ielejā, izplūst no 17 avotiem Graukogel kalnu masīvā. Atpūtas kompleksu baseini pildīti ar dabīgu, siltu termālo ūdeni
Nakts viesu namā kalnu ciematiņā Bad Gasteinā ar brokastīm.
5.diena. Sportgastein- vissireālākā vieta Gasteinas ielejā. Alpu pļavas, kur zvaniņiem skanot, govis mierīgi gremo zāli, ūdenskritumu mēles, kā baltas lentas, caurauž kalnus no visām pusēm. Mazā Alpu kalnu krodziņā var nobaudīt kaut ko patiešām austriešiem raksturīgu– ābolu vai biezpiena strūdeli.
Pa kalnu taku dosimies 3 stundu pastaigā uz Hofgasteinu .Pa ceļam apmeklēsim Gadaunerer aizu, kas ir viens no skaistākajiem dabas radītajiem brīnumiem Gasteinas ielejā
Pastaigas laikā varēsim priecāties par savvaļas briežu dārzu.
Bad Gasteina - vēsturiska pilsētiņa, kas atrodas ļoti gleznainā ielejā starp kalniem un klintīm, kur cauri vijas kalnu upe, veidojot pašā pilsētiņas sirdī iespaidīgu ūdenskritumu, kas no 340 metru augstuma ar varenu spēku plūst cauri visai pilsētiņai. Bad Gasteinu rīta agrumā modina baznīcas zvanu skaņas, bet miglu ielejā izdzenā saules stari, kas klusi un nemanāmi noslīd no kalniem ielejā.
Nakts viesu mājā Bad Gasteinā ar brokastīm.
6.diena. Augstkalnu ezeru Gosausee no visām pusēm ieskauj stāvas klinšu sienas. Vienā ezera krastā Dachstein kalnu grēdas ar ledāju virsotnē iestiepjas mākoņos, bet otrā krastā Gosaukamm kalnu smailes gandrīz vertikāli stiepjas līdz debesīm. Ezerā ir tik dzidrs ūdens, ka saules staros te atspoguļojas varenās kalnu grēdas un grūti ir pateikt, kur ezers beidzas un kalnu sākas. Dosimies pa ezera kalnu takām un baudīsim dabas varenību.
Nakts viesnīcā Polijā ar brokastīm.
7.diena. Mājupceļš.
Ceļazīmes cena: 425 euro
Ceļojuma cenā ietilpst:
Cenā ietilpst: transports- komfortabls autobuss ar regulējamiem sēdekļiem, kondicionētājs, audio, video, pavadošā gida pakalpojumi, sešas naktis trīs zvaigžņu viesnīcās ar brokastīm, apdrošināšana.

Papildus izdevumi:
Grosgloknera panorāmas ceļš 9 euro
Sportgastein Alpu ceļš 7 euro
Sigmunda Tuna aiza 7 euro
Kaprunas dambis, panorāmas autobuss, atvērtais pacēlājs 20 euro
Termālie baseini 3 stundas, pirtis, saunas 24 euro
Marijas Kronēšanas dievnams- ziedojums
(papildizdevumu cenas ir orientējošas un var mainīties)